Weekbrief 6

Start leerlingenraad

Dit schooljaar bestaat de leerlingenraad uit de volgende leerlingen. We wensen de leerlingen veel wijsheid en plezier.

 • Groep 5: Roosmarijn Prins, Basil van Alphen
 • Groep 6: Wisse Boere en Roos van Westerop
 • Groep 7: Kristina Buda en Caspel Weel
 • Groep 8: Niels Braber en Olivia Hughan

Sponsorloop 26 september

U komt toch ook kijken aanstaande dinsdag 26 september bij de sponsorloop. Maandag leveren de leerlingen hun sponsorformulier in bij de leerkracht. Hieronder ziet u hoe laat de leerlingen hun rondjes gaan lopen.

 • 14.00 uur groep 6,7,8
 • 14.25 uur groep 4,5
 • 14.45 uur groep 2,3

Prinsjesdag

Op de voorpagina van de Ede Stad heeft u ongetwijfeld de foto gezien van het bezoek van groep 8 aan de tweede kamer. Een bezoek dat de leerlingen niet snel zullen vergeten en een mooiere les over staatsinrichting/ democratie kun je niet krijgen.

Oude schoolmaterialen

Afgelopen zomervakantie zijn er veel nieuwe leermiddelen aangeschaft waaronder nieuwe methoden voor de wereld oriënterende vakken en een nieuwe leesmethode voor de leerlingen van groep 3. De oude methoden worden geschonken aan het onderwijs op Curaçao. Oud wethouder Peter Meijer van Ermelo onderhoudt de contacten met Curaçao. Aanstaande woensdag komt hij de laatste leermiddelen halen. Fijn om te weten dat onze leermiddelen goed terecht komen. Peter Meijer vroeg of hij een oproep mocht doen om materialen in te zamelen voor de sociale werkplaats op Curaçao. De sociale werkplaats zit met smart te wachten op de volgende nieuwe materialen. Wilt u materialen doneren voor de sociale werkplaats, dan mag u deze aanstaande maandag en dinsdag op school inleveren bij de groepsleerkrachten.  De volgende materialen zijn van harte welkom:

 • Gespen
 • Kwasten, penselen
 • Stanleymesjes, tornmesjes
 • Acrylverf
 • Liniaal, geodriehoek
 • Schilders tape
 • Ritsen per meter
 • Blanke vernis, betonverf
 • Stukken soepel leer, leernaalden
 • Schoenpoets, vloeibare was
 • Drukknopen verschillende maten

Even voorstellen

Mijn naam is Judith Suithoff en ik ben een enthousiast eerstejaars-pabostudent. Komende week wordt mijn eerste stageweek op de ESV bij Juf Cunera in groep 6. Ik kijk er enorm naar uit hier te mogen leren en ontwikkelen! Wie weet tot ziens!

Met hartelijke groet, Judith Suithoff

Onze leerlingen op pad voor de kinderpostzegelactie.

Vanaf woensdag 27 september a.s. gaan ruim 160.000 schoolkinderen op pad om kinderpostzegels en andere producten te verkopen. Ook onze kinderen uit de hoogste groepen doen mee.

Ze zetten zich in voor kinderen die een steuntje in de rug kunnen gebruiken: voor kinderen door kinderen! Dit jaar sieren de personages  van Jan, Jans en de kinderen de kinderpostzegels.

NIEUW: de bestelapp

Dit jaar hebben de leerlingen de mogelijkheid om met een app op hun mobieltje de bestellingen op te nemen. Uiteraard kan ook gewoon het bestelformulier gebruikt worden. In de groepen zijn hierover afspraken gemaakt. Wilt u dit thuis met uw kind bespreken.

Voor wie gaan de leerlingen op pad?
Met de opbrengst worden kinderen in Nederland en in het buitenland geholpen. Het gaat dan om het tegengaan van kinderarbeid en kind huwelijken of om kinderen die in de vrouwen- of daklozenopvang wonen. De kinderen zetten zich in voor een goed thuis voor alle kinderen.

Ook online verkopen

De kinderen kunnen online verkopen aan verre familie via www.mijnkindpostzegelactie.nl . Doet uw  kind mee met de online actie? Dan kunt u een handje helpen met een bericht op Facebook of Twitter. #kinderpostzegels

We wensen onze leerlingen heel veel succes!  Kijk voor meer informatie op www.kinderpostzegels.nl.

Week van de opvoeding

Hieronder vindt u meer informatie over de week van de opvoeding.

uitnodiging week van de opvoeding 2017

 

Een fijn weekend mede namens het team,

 

Martin Roes, directie@esvede.nl

 

AGENDA

dinsdag 26 september Sponsorloop, 14.00 -15.00 uur
 
woensdag 27 september start verkoop kinderzegels
 
vrijdag 29 september studiedag team, alle leerlingen zijn vrij
 
woensdag 4 oktober start kinderboekenweek
 
donderdag 5 oktober staking teamleden ESV, alle leerlingen zijn vrij
 
vrijdag 6 oktober schoolfotograaf
 
donderdag 12 oktober

Showtime

boekenavond van 18.30 tot 20.00 uur

 
maandag 16 t/m maandag 23 oktober herfstvakantie, alle leerlingen zijn vrij
 
vrijdag 27 oktober hoofdluiscontrole