Eindelijk weer buiten gymmen!

Eerste gymles buiten

Na een herfst en winter lang door de kou, regen en sneeuw naar de gymzaal te zijn gelopen was het op maandag 13 mei eindelijk zo ver: de eerste gymles buiten!

Vorig week was het nog nat en vooral koud, nog geen weer om buiten te gymmen. Deze week zijn de temperaturen aangenamer en kon er gestart worden met de eerste gymlessen op het mooie buitenterrein van onze school.

Onder leiding van vakdocent bewegingsonderwijs Minke Boonstoppel kregen alle kinderen maandag gym in de open lucht. Alle groepen kwamen aan de beurt. Groep 4, 6, 7 en 8 in de ochtend en groep 3 en 5 volgde in de middag. De kinderen moesten nog wel even wennen, ze waren extra uitgelaten tijdens deze eerst les buiten. Maar een tik-spel, touwtje springen en fop-bal brachten daar gauw verandering in.

Gymles buiten was voor de kinderen weer volop genieten!