Weekbrief 25: schooljaar 2019-2020

Studiedag Peter de Vries

Afgelopen woensdagmiddag heeft het team een studiebijeenkomst gehad met Peter de Vries  (orthopedagoog Hogeschool Utrecht) over onder andere grip krijgen op gedrag in de groep, wat zijn stimulerende en belemmerende factoren voor leerling en of leerkracht, executieve functies ed. Met elkaar hebben we weer veel kennis opgedaan en gedeeld om ons onderwijs nog meer af te kunnen stemmen op onze leerlingen.

Geboortenieuws

Afgelopen 6 maart is onze collega (administratie en onderwijsassistent) Annike bevallen van een gezonde zoon luisterend naar de naam Lourix Bartho Ruijsch. We wensen Annike en haar man Wilco veel mooie momenten met de tweede gezinsuitbreiding.

Mede namens het team een fijne week gewenst.

Martin Roes

directie@esvede.nl

 

Agenda

 

woensdag 18 maart MR vergadering, 19.30 uur
   
maandag 23 maart bestuursvergadering, 19.45 uur
   
woensdag 25 maart rekendag ESV door studenten van de CHE uit Ede
   
donderdag 2 april inloopmoment alle groepen, 8.20- 8.45 uur
   
donderdag 9 april  Paasontbijt
   
vrijdag 10 april t/m maandag 13 april Paasweekend, alle leerlingen zijn vrij  
   
woensdag 15 april start eindtoets leerlingen groep 8
   
donderdag 16 april schoolsportolympiade groep 6,7
   
vrijdag 17 april schoolsportolympiade groep 4,5
   
donderdag 23 april Showtime
   
vrijdag 24 april Koningsspelen groep 1-3
   
zaterdag 25 april t/m zondag 10 mei meivakantie, alle leerlingen zijn vrij