Weekbrief 4: schooljaar 2020-2021

Oudergesprekken en pré adviesgesprekken

In de week voor de herfstvakantie vinden de oudergesprekken plaats voor groep 1 t/m 7 en de pré adviesgesprekken voor de leerlingen uit groep 8. Net als vorig schooljaar verwachten we de leerlingen van groep 5 t/m 8 bij de gesprekken. Komende week ontvangt u via de groepsleerkracht een uitnodiging voor de gesprekken. Ouders met meerdere leerlingen op de ESV ontvangen de uitnodiging maandag middag en een dag later krijgen de andere ouders een uitnodiging. Wilt u bij het plannen van de gesprekken rekening houden met 15 minuten pauze tussen de gesprekken. De inschrijving sluit vrijdag 2 oktober. We hopen jullie allemaal te ontmoeten bij de gesprekken.

Nationale Kraanwaterdag

Wij doen mee met de Nationale Kraanwaterdag! Slim met water, goed voor later!

Op woensdag 23 september doet onze school mee met de Nationale Kraanwaterdag. Op deze dag
drinken de kinderen en het team water uit de kraan. Lekker, gezond en duurzaam! Dit jaar staat de Nationale Kraanwaterdag bovendien in het teken van duurzaam omgaan met kraanwater. Als kinderen weten waar hun kraanwater vandaan komt en hoe het wordt gemaakt, is het voor hen vanzelfsprekend om ook slim om te gaan met kraanwater.In de les gaan we het hebben over de herkomst van kraanwater. Ook krijgen de kinderen concrete
handvatten hoe ze slim kunnen omgaan met het gebruik van kraanwater. Dit doen we aan de hand
van een digitaal prentenboek, een interactieve quiz, creatieve activiteiten en leuke doe-bladen.
Om er een geslaagde Kraanwaterdag van te maken vragen we de kinderen (met hulp van hun ouders)
op deze dag geen zoete (zuivel)drankjes mee te nemen, maar water uit de kraan in een bidon,
schoolbeker of hervulbaar flesje. Alvast bedankt!

Kraanwaterdag is een initiatief van alle drinkwaterbedrijven in Nederland: Brabant Water, Dunea,
Evides, Oasen, PWN, Vitens, Waterbedrijf Groningen, Waternet, WMD en WML.
Meer informatie: www.kraanwaterdag.nl

 

Mede namens het team nog een fijne week gewenst.

Martin Roes

directie@esvede.nl

 


Agenda

 

woensdag 23 september Nationale Kraanwaterdag en Start verkoop kinderzegels
woensdag 30 september Einde verkoop kinderzegels, start kinderboekenweek
maandag 5 oktober Dag van de leraar
dinsdag 6 oktober Schoolfotograaf
zondag 11 oktober Afsluiting kinderboekenweek
maandag 12 oktober t/m vrijdag 16 oktober Pre-adviesgesprekken groep 8 en ouder(kind)gesprekken groep 1-7
donderdag 15 oktober Showtime met de leerlingen
zaterdag 16 oktober t/m zondag 25 oktober Herfstvakantie
maandag 26 oktober Studiedag team,  alle leerlingen zijn vrij