Weekbrief 14: Schooljaar 2020-2021

Schoolfoto’s

Afgelopen maandag heeft uw kind een fotokaartje met inlogcode meegekregen om op de site van de schoolfotograaf de schoolfoto’s te bekijken en eventueel te bestellen. Tot 7 december hoeft u geen portokosten te betalen. Voor eventuele vragen m.b.t. de schoolfotograaf graag een mailtje sturen naar Annike via administratie@esvede.nl

Sinterklaas

Vrijdag komt Sinterklaas onze school bezoeken. Dit jaar ontvangen wij de Sint met de leerlingen en teamleden in de school en zullen we hem dus niet met alle leerlingen, teamleden en ouders buiten toezingen en ontvangen. We zijn blij dat Sinterklaas toch de tijd neemt om op bezoek te komen en ons niet stilletjes voorbij gaat. De leerlingen uit groep 5 t/m 8 gaan ’s middags nog verder met het Sinterklaasfeest in de groepen.

Mede namens het team een fijne week gewenst,

Martin Roes

directie@esvede.nl

Agenda

 

vrijdag 4 december Sinterklaas op de ESV
maandag 7 december Kerstknutseldag
donderdag 17 december Kerstontbijt op school en kerstshowtime
vrijdag 18 december vanaf 12:00 t/m zondag 3 januari Kerstvakantie
woensdag 6 januari 12:30 Vergadering leerlingenraad
maandag 11 januari t/m vrijdag 29 januari Cito- LVS toetsen
woensdag 3 februari Studiedag team: leerlingen zijn vrij
vrijdag 5 februari Uitdelen rapporten alle groepen
maandag 8 februari t/m vrijdag 12 februari Ouder(kind)gesprekken alle groepen
donderdag 18 februari Showtime open podium
vrijdag 19 februari t/m zondag 28 februari Voorjaarsvakantie