Weekbrief 25: Schooljaar 2020-2021
Coronamaatregelen
We verzoeken iedereen zich aan de afgesproken regels te houden m.b.t. halen en brengen van leerlingen. Ouders van groep 1 t/m 5 wachten op de afgesproken plekken op het plein. Leerlingen van groep 6 t/m 8 gaan zoveel mogelijk zelfstandig naar school en naar huis. Wilt u bij op het ophalen van uw kind wel 1,5 meter afstand houden en zodra uw gezin compleet is het schoolterrein z.s.m. verlaten.
TSO
Vanaf dinsdag 6 april worden er weer kosten in rekening gebracht voor het gebruik maken van de Tussen Schoolse Opvang. Tijdens de afgelopen weken in de lockdown zijn er geen rekeningen verstuurd m.b.t. de TSO. Leerlingen die geen gebruik maken van de TSO vanaf 6 april, eten thuis en worden om 13.00 uur weer in de eigen groep verwacht.
Lente
De lente is weer begonnen en daarom hebben Kevin, Annika, Aurélie en Devron de gemeenschapsruimte lente klaar gemaakt. Wat ziet het er weer gezellig uit!


Paasontbijt
De leerlingen nemen donderdag 1 april hun eigen paasontbijtje mee naar school.
Agenda
maandag 22 maart t/m woensdag 31 maart | oudergesprekken groep 1 t/m 7 |
donderdag 1 april | Paasontbijt |
vrijdag 2 april t/m maandag 5 april | Goede Vrijdag en paasweekend, alle leerlingen zijn vrij |
donderdag 15 april | Engelse dag en Showtime voor de leerlingen |
dinsdag 20 april t/m donderdag 22 april | centrale eindtoets voor de leerlingen uit groep 8 |
vrijdag 23 april | Koningsspelen |
maandag 26 april t/m vrijdag 7 mei | meivakantie, alle leerlingen zijn vrij |